ماده 1: تعاریف


فروشگاه: فروشگاه اینترنتی کن کالا

سایت: وبسایت فروشگاه اینترنتی کن کالا به آدرس www.cankala.com

محتوای سایت: شامل قیمت، متن ، عکس  و مشخصات فنی

کاربر: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت کن کالا شود یک کاربر تلقی می شود.

عضو: کاربری که به عضویت اولیه یا کامل سایت در آمده باشد عضو تلقی می شود.

مشتری: کاربر یا عضوی که از سایت خرید می نماید.

سفارش: کالا یا کالاهایی است که مشتری انتخاب و قصد خرید آنها را اعلام می نماید.


ماده 2:

مشابه محیط فیزیکی در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشاندهنده وقوع یک عقد یا قراداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه "یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد برابری نمایند و مورد قبول آنها باشد و ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت کن کالا بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هرگونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است سفارش خود را ثبت نماید."


ماده 3: مراحل ثبت سفلرش و خرید

ثبت سفارش و استعلام: با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمت ها در طول زمانه در حال تغییر می باشند. برای انجام خرید ابتدا لازمست مشتریان استعلام قیمت و موجودی نمایند.


ماده 4: روشهای پرداخت

مشتریان ساکن شهر تهران می توانند وجه سفارش خود را به صورت آنلاین ، کارت به کارت با پرداخت در محل(به صورت نقدی یا کارت بانکی و از طریق دستگاه پور) پرداخت نمایند. البته برای سفارش بالای پانصد هزار تومان به منظور اطمینان از صحت سفارش می بایست حداقل پنجاه درصد مبلغ به صورت آنلاین پرداخت گردد. مشتریان ساکن سایر شهرها لازمست کل وجه سفارش خود را به صورت آنلاین ، کارت به کارت پرداخت نمایند یا پنجاه درصد مبلغ پرداخت گردد و در صورت رویت بیجک پنجاه درصد دیگر پرداخت گردد.

توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت شود در غیر این صورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی به عهده ایشان می باشد.


ماده 5: ارسال سفارش

1-      سفارشات در شهر تهران صرفا با ناوگان شرکت کن کالا ارسال می گردد و به روش ارسال فوری ، ارسال پیشتاز و یا ارسال عادی یکی را انتخاب نمایند.

2-      در شهرهای مجاور شهر تهران سفارش ها علاوه بر ناوگان کن کالا توسط پست نیز ارسال می گردد

3-      ارسال به شهرستان به صورت پستی و باربری می باشد.

4-      مشترکین شهرستان باید نام باربری نزدیک محل سکونت خود را به متصدی ارسال نمایند و هر گونه اشکالی به عهده ی مشترک می باشد.


ماده 6: هزینه ارسال

مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش به راحتی و بدون هیچ گونه پرداخت وجهی قادر هستندروش های مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش انتخابی ارسال حجم و وزن کالا سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد به صورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.


ماده 7: مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های شهر تهران: مدت زمان تحویل کالا در شهر تهران در روش ارسال پیشتاز به مدت یک ساعت و به صورت ارسال فوری به مدت سه ساعت و در صو.رت عادی حداکثر یک روز کاری می باشد. سفارش های ارسال شده به شهرستان( توسط پست یا باربری) سفارش هایی که قرار است از طریق پست و باربری ارسال گردند، در صورتی که قبل از ساعت 10 نهایی شده باشند در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد. اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا معمولا 24 تا 48 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهد رساند.


ماده 8: نکات مهم در هنگام تحویل سفارش

1-      مشتریان محترم موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از باز کردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خوددادری نمایند.

2-      مشتریان محترم موظف هستند در هنگام تحویل گرفتن سفارش کالای سفارش داده خود را تحویل ظاهری بگیرند (تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد تحویل گرفته شود)

تبصره 1- کالاهایی که در رسید تحویل آنها قید گردیده است که نباید از بسته بندی خارج گردند، از بند فوق مستثنی می باشند و مشتریان صرفا می بایست سلامت بسته بندی را بقررسی نمیاند و در این موارد باز و راه اندازی کالا صرفا باید توسط  کارشناسان شرکت ارائه دهنده خدمات گارانتی صورت پذیرد. در غیر این صورت دستگاه از گارانتی خارج شده و مسئولیت احتمالی بر عهده مشتری می باشد.

تبصره 2- در زمان تحویل کالا باید از صحت و سلامت آن آگاهی پیدا کرده و بعد به مامور پست یا متصدی باربری بابت سلامت بودن سفارش امضا دهید.

در صورت تحویل کالا از طرف سفارش دهنده خود شخص نباشد باید با ارسال مدارک شخصی فرد دیگری، کارشناسان ما را به اطلاع برساند وگرنه از تحویل بار معذور می باشیم.

گارانتی: قیمت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده با بهترین قیمت ممکن خریداری شود.

گارانتی اصالت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده کالای اوریجنال شرکتی و دارای گارانتی اصلی است.

گارانتی مغایرت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده هیچ گونه مغایرتی با کالای مشاهده شده در وبسایت فروشگاه اینترنتی کن کالا نخواهد داشت.

گارانتی عودت: ما گارانتی می کنیم چنانچه مشتری از خرید خود منصرف گردید تا 10 روز مهلت عودت را خواهد داشت.